Designové
studio
Facebook
500 m2 reálných designových stěrek
Přes 600 dekorů podlah
Bezproblémové parkování
Realizace interiérů na klíč

Navštivte náš showroom

Přijďte se podívat do našeho moderního showroomu, kde naleznete kompletní sortiment stěrek a podlah. Rádi vám poskytneme potřebné informace, pomůžeme s výběrem i následnou realizací, poradíme s odstínem, doporučíme technologické řešení a vypracujeme nezávaznou kalkulaci. Těšíme se na vaši návštěvu!

V čem jsme jiní?

Našim klientům nabízíme široký sortiment povrchů, takže u nás každý najde přesně to, co hledá. Poskytujeme komplexní služby na klíč, zajistíme vše od návrhu řešení na míru až po jeho realizaci. Zakládáme si na kvalitě provedení, precizním řemeslném zpracování a pečlivě dbáme na každý detail. Díky tomuto perfekcionismu jsme se stali opravdovými a vyhledávanými profesionály v oboru a pomohli tak našim zákazníkům splnit jejich představy o dokonalém bydlení.

Milujeme interiérový design.

Společnost působí na trhu od roku 2011. Díky bohatým zkušenostem dnes může nabídnout široký sortiment podlahových a stěnových krytin včetně kompletní realizace. V našem showroomu můžete vybírat různé povrchy od designových stěrek po klasické dřevěné podlahy. Navštivte nás a nechte se inspirovat…